Hakkımızda

1972 yılında Balıkesir/TÜRKİYE’de kurulmuştur. Kısa sürede ürettiği makinaların kalitesiyle Türk çiftçisi tarafından kabul görmüş ve bu sektörde marka olmuştur. Halen kaliteden taviz vermeden üretim yapma prensibiyle, 1 numara olmayı hedefleyerek çalışmayı sürdürmektedir. Bu güne kadar ismine layık olmuştur, bundan sonra da olacaktır. 

ABOUT US

The company has been estanlished in 1972'in Balıkesir/TURKEY. In a short time, the company has been well accepted by Turkish formers with the quality of the products and has become a brand in this sector. Still workind with the principal of quality.

PROJENİN TANIMI

BALIKESİR GÜVENAL TARIM MAKİNALARI, ihracatını artıma amacıyla, Güney Marmara Kalkınma Ajansının ihracat ve yenilikçilik mali destek programına başvurmuştur.

GÜVENAL TARIM MAKİNALARI ihracatı artırma projesiyle ajanstan destek almaya hak kazanan firmamız, bünyesine kalite ve kapasite artışına yönelik yeni makineler katmıştır.

Proje kapsamında yurtdışı pazar araştırması yapılarak, ihracatta yeni pazarlara girmek için çalışmalar başlatılmıştır.

Bu proje ile firmamızın daha kaliteli ürünlerle, yurtdışında daha geniş bir pazara hitap etmesi için çalışılmıştır.

 

Bu websitesi T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın desteklediği GÜVENAL TARIM MAKİNALARI İHRACATI ARTIRMA PROJESİ kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Güvenal Tarım Makinaları'na aittir ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.